Hemen Taşın!

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

istanbul nakliye şirketi

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Bugün binlerce evden eve nakliyat şirketi bulundukları şehirlerde faaliyet gösteriyor, hem şehir içi ve hem de şehirler arası yük taşımacılığı yapıyor. Evini taşıttırmak isteyenlerin karar vermesini zorlaştıracak kadar evden eve nakliyatçı var piyasada.

Müşteriler de firma ararken hem kaça eşya taşıdıklarına ve hem de eşya taşımacılığı yaptıkları araçlarına bakıyor…

Bugün son derece ucuza eşya nakliyesi yapan şirketler de var, çok uçuk fiyatlara yapanlar da…

Peki evden eve nakliyat fiyatları hakkında nasıl bilgi edinebiliriz. Piyasada halen şehir içi ev taşımacılığını 400-500 liranın altında fiyatlara yapan firmalar var. Fakat bunlara çok da güvenmemek gerekiyor. Profesyonel anlamda evden eve taşımacılık yapanlar ise biraz pahalı. Taşıma sırasında eşyalar için ambalaj kullanılabilir. Evinizi taşıyacak olan işçiler, kamyonun şoförü, eşyaların ambalajı için kullanılan malzemeler ve mazot parası da masraflara ekleniyor. Bütün bunlar toplandığında yaklaşık 500 lira gibi bir gider ortaya çıkıyor. Bunun altında taşıma yapan firmaların sizi yarı yolda bırakma ihtimali biraz yüksek.

Şehir içi taşımacılığında evden eve nakliyat şirketlerinin istedikleri fiyatlar, eşyanın taşınacağı şehre göre 500 ila bin lira arasında değişiyor. Fiyatı, eşyaların nakliye şirketi elemanlarınca toplanıp taşınması, eşyanın taşınacağı apartman dairesinin kaçıncı katta olduğu gibi faktörler de yükseltiyor. Eşya şehirler arasında taşınacak ise yine gideceği kentin uzaklığına göre fiyat değişiyor. Evden eve nakliyat fiyatları konusunda bilgi almak için öncelikle referansla temasa geçtiğiniz firmayla görüşün, hangi hizmetlerin fiyata dahil olduğunu öğrenip öyle kararınızı verin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir