Evden Eve

Mehmet Çolakooğlu Ev & Ofis Taşıma

1953 yılından günümüze gelen, 30.000’den fazla eşsiz eşya taşıma deneyimimiz ile siz de tanışın. Eşya depolama hizmeti ihtiyacı olan müşterilerimize KolayDepo (DEPOLAT.com.tr)  ile eşya depolama hizmeti veriyoruz. Her hafta Ankara’dan İstanbul’a – Her Hafta Çarşamba günü İstanbul’dan Ankara’ya Parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. Taşınma malzemesi ihtiyaçlarınızı internetten sizlere ulaştırıyor, asansörlü taşıma araçlarımız ile güvenli ve kolay bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Taşımacılık sektöründe A’dan Z’ye tüm profesyonel hizmetlerimiz ile fark yaratıyoruz !

ev eşyası depolama

Mehmet Çolakoğlu Nakliyat’ı neden tercih etmelisiniz?

Güler yüzlü EkipKurumsal ReferanslarDeneyim
MisyonAnında ÇözümGüvenli Marka
Ücretsiz Keşif Uzman Kadro ve EkipGeniş Araç Filosu
Mehmet Çolakoğlu Ev Taşıma Şirketlerinin temel Özellikleri

Kaliteyi zamanında ve en uygun fiyatla ulaştırmayı, Sizlerin beklentilerini yenilik ve yaratıcılıkla karşılamayı, Ticari ahlak ve güvenilirlik ile profesyonelce çalışmayı vaad ediyoruz… Sigortalı deneyimli personeller ile eşyalarınızı yeni yerlerine taşıma işlemini yapmaktayız.

2023 Yılında Ev Taşıma Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Nakliyat Şirketi: MEHMET ÇOLAKOĞLU Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ.

END üyesi nakliye firması (üye no 41) 

Firmamız eşya taşıma işlemini özel olarak ilgilenmektedir. Kurulduğumuz günden günümüze gelen eşsiz deneyim ve bilgi birikimi ile eşya taşıma hizmetinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak çalışmaktadır. Parça eşyalarınızı istenilen şehirlere nakliyesini geçekleştirmekteyiz.

 

2023 Yılında Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar Arttı?

2021 yılının son aylarında ekonomik dalgalanma ile birlikte ham madde, üretim ve iş gücü maliyetleri %100 artış gösterdi. Bu artış ile birlikte hizmet sektörü de nasibini aldı. Şuan 2022 yılında ev taşımacılığı fiyatları %100 artış göstermeliydi.

istanbul evden eve nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Firmamız kurulduğu günden günümüze gelmiş olan eşsiz deneyim ile eşyalarınızın yeni yerlerine nakliyesini gerçekleştirmektedir. Bu hizmeti sunarken sigortalı firmamız bünyesinde çalışmakta olan personeller ile gerçekleştirmekteyiz. Kapalı kasalı kamyonlar ile eşyalarınızın sarılmasından mobilyalarınızın de/monte ve monta işlemlerini firmamız tarafından yapılmaktadır.

 Evinizde bulunan hassas cam eşyaların ambalajlanarak paketlenmesi yapmaktayız. Müşterilerimizden istediğimiz özel eşyalarını ( para, tapu, ziynet eşyaları, özel kıyafetler vb) malzemelerini yanlarına almaları. Ev taşıma sıkıntılı bir süreç olarak görülebilir. Firmamız ile evden eve hizmetinden yararlandığınızda bu sıkıntıların üstesinden gelmekteyiz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Firmamız personelleri tarafından eşyalarınızın yerinde tespitini ücretsiz yapmaktayız. Bu sayede eşyalarınızı için en uygun taşıma sistemini seçilir. Bu ekspertiz işleminden sonra ambalaj malzemesinden , taşıyıcı araç boyutuna ve personel sayıları belirlenmekteyiz. Bu işlemin sonucunda sizlere ekspertiz personellerimiz kayıt altına aldıkları ekspertiz formunun bir kopyasını sizlere vermektedir. Taşıma günü ev eşyalarınıza uygun ambalaj malzemesi ile birlikte personellerimiz belirlediğimiz zamanda kapınıza gelmektedirler.

 Eşyalarınızın toplayıcı personellerimiz tarafından ambalajları yapılarak evden eve nakliyat araçlarına taşınırlar. Taşıyıcı ekip içerisinde bulunan marangoz personelleri mobilyalarınızın sökümünü yaparak uygun malzemeler ile birlikte ambalajlarını yaparlar. Ambalajları yapılan mobilyalarınız taşıyıcı personellerimiz tarafından taşınarak kapalı araçlarımız içerisinde istiflenirler. Beyaz eşyalarınız ( buzdolabı , bulaşık makinesi, fırın gibi) en uygun ambalajlama malzemesiyle muhafaza içerisine alınırlar.

 Evinizde bulunan tüm eşyalarınızın ambalajlama ve taşıma işlemleri bittikten sonra müşterilerimiz son kez ev içerisinde kalan bir eşya var mı diye kontrollerini yaparlar. Son tespitten sonra eşyalarınızı kapalı araçlarımız ile yeni taşınacağı adrese doğru harekete geçilir. Taşınacağınız yeni adrese gelindiğinde önceden eksperlerimiz belirlemişler ise dışarıdan Asansörlü Nakliyat araçlarımız ile taşıma süreci devam edilir. Eşyalarınız sizlerin belirleyeceği yerlere taşınır ve mobilyalarınız kurulumları sağlanır.

evden eve nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

 İstanbul Evden eve nakliyat firmaları arasında seçkin yere sahip olan firmamız ev eşyalarınızın yeni yerlerine nakliyesi konusunda yardımcı olmaktadır. İster İstanbul Ataşehir nakliyat hizmetinden yararlanın isterseniz de İstanbul eşya depolama ambarlarından profesyonel ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktayız. Firmamız personellerinin taşıma sırasında nasıl davranmaları gerektiğini ve taşıma prensipleri konusunda eğitimden geçirilmektedir.

 

   İstanbul  nakliyat olarak hizmetimizin ilk aşamasında bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli personeli tarafından gerekli ön inceleme yapılır ve çıkan sonuçlar çerçevesinde , eşyalarınıza göre uygun taşınma seçenekleri sunuyoruz. Mehmet Çolakoğlu Nakliyat işlemlerinde gururla seçebileceğiniz çağdaş yenilikçi profesyonel taşıma şirketi olarak çalışmaktayız.

   Eşya taşıma işleminin gerçekleşeceği gün aracımızın kapınıza gelmesiyle birlikte devam ediyor. Eğer oturduğunuz daire yüksek katlarda ve asansörlü nakliyat araçlarımızı kurabileceğimiz alan varsa asansörlü evden eve nakliyat araçlarımız ile eşya taşımacılığı yapmaktayız. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımıza uygun olarak deneyimli personelimizle taşınma işleminiz başlıyor

istanbul evden eve nakliyat

   Taşımacılık ve nakliyat sektöründe getirdiği yeniliklerle adını duyuran ve İstanbul’da ilk defa asansörlü nakliyat hizmeti sunan Mehmet Çolakoğlu nakliyat yeni mekânınızda eşyalarınızın dizaynı istediğiniz şekilde yapılmasıyla gerçekleşen üçüncü ve son aşaması başlıyor.  evden eve nakliyat firmaları sektöründe Mehmet Çolakoğlu Nakliyat öncesi ve nakliyat sonrası verdiği destekle, taşımanın kalan aşamasında da sizi yalnız bırakmıyor ve beklentilerinize yanıt veriyor. Fazla Eşyalarınızı isterseniz tamamen güvenlikli ve sağlıklı eşya depolarımızda yerleştirebilirsiniz. Eşya taşıtmak istiyorum diyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçin.