• 444 55 97
  • info@istanbulnakliye.com.tr
  • Kadıköy,İstanbul

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Nakliyat firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini prensip haline getirdiğimiz için uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize ücretsiz ekspertiz, asansörlü nakliyat, montaj yapma ve paketleme gibi hizmetler vermekteyiz. Güngören Nakliyat firmamız İstanbul ve çevresinde nakliye hizmeti vermektedir. Güngören nakliyat firmamızda tüm elemanlarımız deneyimli ve güler yüzlüdür. Güler yüzlü elemanlarımız sayesinde sizi stresli taşınma sürecinden kurtarıyor ve keyifli bir taşınma günü vaat ediyoruz.

Güngören Nakliyat firmamızda çalışan tüm personellerimiz eğitimlidir. Eğitimli olmaları sayesinde eşyalarınızı son derece hassas bir şekilde taşımaktadır. Firmamızda çalışan elemanlar hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşımaktadır. Kolilerimiz, çevre dostu ambalajlarımız ve bakımlı yük kamyonlarımız ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktayız. Tüm paketleme malzemelerimiz eşyalarınızın hasar görmesini önleyen özelliklere sahiptir.

Güngören Nakliyat firması olarak işimizi özenle ve severek yaptığımız için her geçen gün daha fazla müşteri çekiyoruz. İşimizi severek yaptığımız için eşyalarınızı büyük bir itinayla taşımaktayız.

 

Güngören Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Güngören Evden Eve Taşıma firmamız son derece güvenli şekilde eşyalarınızı taşımaktadır. Bu sektörde hizmet veren İstanbul çevresinde ve dışında pek çok firma vardır fakat her biri güvenli değildir. İnsanları kendilerini nakliye hizmeti veriyor gibi tanıtarak dolandırmaktadır. Dolandırma gerçekleşmezse bile eşyalarına hasar vererek nakliye hizmeti vermektedirler. Bu durum müşterileri mağdur etmektedir.

Güngören Evden Eve Taşıma firmamız diğer firmalara bu konuda fark atarak sizlere en güvenli şekilde hizmet vermektedir. Eşyalarınızı tek bir çizik bile almadan taşımaktadır. Talebiniz doğrultusunda firmamız taşınma gününden bir gün evvel evinize gelerek eşyaların paketleme işlemini gerçekleştirmektedir. Her bir odanın eşyasını ayrı ayrı kolilere doldurmaktadırlar. Mutfak eşyaları, salon eşyaları, banyo eşyaları, çocuk odası eşyaları, yatak odası eşyaları ayrı kolilere yerleştirilir ve her birinin üzerine hangi odaya ait olduğuna dair etiket yapıştırılır.

 

Taşınma Sırasında Eşyaların Yerleştirilme Düzeni

Yeni taşındığınız evde eşyalarınızı yerleştirirken hiç zorluk çekmezsiniz. Güngören Evden Eve Nakliyat firmamız taşınma tarihi geldiğinde eşyalarınızın büyüklüğüne göre yük kamyonunu hazırlayarak evinizin önüne getirmektedir. Firmamızda çalışan elemanların itinayla paketlediği eşyalar yük kamyonumuza büyük bir dikkatle taşınmaktadır. Taşınma esnasında ve sonrasında eşyalarınız hiçbir hasar görmemektedir.

Yeni evinize eşyalarınızı götürdükten sonra paketlemiş olduğumuz eşyaları ait olduğu odalara yerleştiriyoruz. Büyük parça eşyaların kurulumunu ve montajını aynı gün içerisinde yapıyoruz ve sizler sadece kolilerdeki eşyaları yerleştiriyorsunuz. Dilerseniz anlaşmalı olduğumuz temizlik şirketleri aracılığıyla evinizi temizletiyoruz.

 

 

Güngören Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Güngören asansörlü taşıma sistemi ile eşyalarınızı daha hızlı şekilde taşıyoruz. Asansörlü taşıma hizmetimiz sizlere zamandan da tasarruf ettirir. Özellikle yüksek katlarda bulunan evlere asansörlü sistem ile eşyaları taşırken zamandan tasarruf yapar. Normal şartlarda saatler süren taşınma işlemi asansörlü taşımacılık ile birkaç saat içerisinde taşınma işlemi gerçekleşir. Böylece hem zamandan hem enerjiden tasarruf etmiş olursunuz. Asansörlü taşıma işleminde eşyalarınızın hasar görme ihtimali yüzde sıfırdır.

Firmamızın taşımış olduğu tüm eşyalar sigorta kapsamı altındadır. Deneyimli personellerimiz eşyalarınızı taşırken son derece hassas davransa da bizler tedbir amaçlı tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylece firmamız yüzünden eşyalarınız en ufak bir çizik alsa dahi tüm masraflarınızı karşılıyoruz. Bunda sizi mağdur etmemek ve güveninizi sağlamak için sunduğumuz hizmetler arasında yer alıyor.

 

Güngören Nakliyat Fiyatları

Firmamız son derece kaliteli hizmet vermektedir. Çevre dostu ve kaliteli ambalajları, düzenli olarak bakımı yaptırılan yük kamyonları, sağlık taramalarından geçmiş deneyimli personelleri ile sizlerin memnuniyetini kazanmak için uğraşmaktadır. Tüm bu çabalarımız karşılığında son derece makul fiyatlar almaktayız. Bütçenizi zorlamayacak, sizi strese sokmayacak fiyatlarımız ile taşınma işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Firmamızın fiyat listesi bazı kriterlere göre değişkenlik gösterir. Örneğin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 evin eşyaları aynı fiyata taşınamaz. Oda sayısı büyüdükçe fiyat artar. Taşınacağınız adreste çok önemli bir kriterdir. Mesafe uzadıkça fiyatta artış gösterir. Ayrıca asansörlü taşımacılık hizmetimizden faydalandığınız zaman da daha fazla ücret ödersiniz.

Ancak biz sizden aldığımız her kuruşun hakkını veren bir firmayız. Bizi tercih ettiğinize hiç pişman olmayacaksınız. Uygun fiyatlarımız ile güvenli taşınma hizmetimizden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir, irtibat numaramızdan bizi arayabilir ya da bizimle birebir görüşme sağlayarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Güngören nakliyat firmalarına ulaşmak isterseniz özel olarak seçilen anahtarları kullanabilirsiniz.

Güngören asansör kiralama,Güngören asansörlü nakliyat, Güngören eşya depolama,Güngören ev taşıma,Güngören evden eve, Güngören evden eve nakliyat, Güngören evden eve nakliyat firmaları, Güngören evden eve taşıma,Güngören evden eve taşımacılık, Güngören kiralık asansör, Güngören nakliyat, Güngören nakliyat firmaları, Güngören nakliyat firması, Güngören nakliyat şirketleri, Güngören nakliye, Güngören nakliye şirketi, Güngören nakliye şirketleri, Güngören parça eşya taşıma,Güngören taşımacılık, Güngören taşımacılık firmaları.

 

 

Taşınma Konusunda Her Bilgiyi Alabilirsiniz

Web sitemizde fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizde müşterilerimizin hakkımızda yaptığı yorumlar, fotoğraflar ve değerlendirmeler mevcuttur. Sizler de web sitemizi inceleyerek hakkımızda az çok değerlendirme yapabilirsiniz. İrtibat numaramızdan bizi arayarak uzman ve güler yüzlü elemanlarımız sayesinde merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.