Hakkımızda

25+

Senelik deneyim

  Hakkımızda

İstanbulNakliyat

Evden Eve Nakliyat’ta Kurumsallık.
İstanbul Evden Eve Nakliyat başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Firmamız İstanbul evden eve nakliyat kaliteli taşımacılık anlayışı ile hareket etmekedir. Firmamız Kurumsal bir nakliye şirketi olup Başta Evden eve nakliyat olmak üzere karayolu,hava yolu ve deniz ulaşımıda sağlamaktadır. Kaliteli taşımacılık anlayışını 1953 yılından bugüne taşıyarak ne kadar kaliteli bir kurum oldugunu göstermektedir.

Firmamız Kurumsal olarak taşıma hizmeti gerçekleştirmektedir. Evinizi ofisinizi firmamıza emanet ederek kaliteli bir kurum ile hizmet alabilirsiniz.İyi Düşünün,İyi Taşının..
Kalite Politikamız Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından Nakliye ve Taşımacılık sektöründe gelişmekte olan kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Tüm çalışanlarımız Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak “Müşteri Memnuniyetini” hedeflemelidir.

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli, teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ve Sektörel eğitimi desteklemekteyiz. Hizmette kullanılan araç ve diğer ekipmanların modern, kullanımı kolay ve taşıma işini kolaylaştıran özellik ve hijyen şartlarında olması gerektiğine inanıyor ve titizlikle uyulmasını sağlıyoruz.

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güvence altına almak, müşteri ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabileceğine inanıyoruz. İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetini aldığı yerden, alıcıya teslimine kadar olan tüm sorumluluğu üzerine alan bir prensiple çalışır. bu kalite ve güveni tedarik eden unsurların başında gelir.

  İstanbulnakliyat

Vizyonumuz

Evden eve nakliyat veya Sanat eseri taşımacılığı hizmeti almak için firmamızdan detaylı bilgilendirme, çalışma şekli,sözleşme ve Sigortalama işlemleri hakkındaki bilgilerinizi firmamızın online fiyat talep bölümüne mesaj bırakarak gerçekleştirebilirsiniz.  İstanbulnakliyat

Misyonumuz

İstanbul tam 57 yıllık tecrübe ve deneyimiyle birlikte size en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.Sizde bu kalite ve hizmetten yararlanmak istiyorsanız İstanbul Nakliyat ile iletişime geçin kaliteli taşımacılığın farkına varın

   Ekibimiz

Görev dağalımı

Ekibimiz kendisine verilen görevi tamamlamak ve görevi amacına ulaştırmak için en verimli şekilde çabalamaktadır. Buna bağlı olarak kendisini sürekli olarak geliştiren ve zayiatsız hizmet vermek için kendisini her geçen gün geliştiren nakliye ekibine sahiptir.1 +Ev taşıma1 +Ofis taşıma1 +Çalışan1 +Yıllık tecrübe

İstanbulNakliyat

İstanbul’dan başka şehirlere taşınmak için sunulan İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmeti, uzak mesafelere eşya taşınmasının gerektirdiği özveri nedeniyle profesyonel taşımacılık firmalarından alınmalıdır. Taşınma süreçlerinde eşyaların istiflenmesi ve zarar görmemeleri için korunma gereklilikleri nakliyat firması tarafından yerine getirilmektedir.
Google tarafından en çok aranan nakliyat şirketi olduğumuzu gururla söyleyebiliriz.

İletişim:

  • Ataşehir/İstanbul
  • +90 532 735 90 95
  • info@istanbulnakliye.com.tr
  • 444 55 97
  • Merkez Ofis: Başı büyük Cad. No:89 D:7 Maltepe / İstanbul
Menü