Hakkımızda

İstanbul Nakliye Firması
Mehmet Çolakoğlu evden eve nakliyat olarak sizlere uzun süredir hizmet veriyor ve geçmişimizden bu güne kadar en önemli firmalar arasında ilk sıralarda yer alıyoruz. Bizler yılların uzmanlaşmış kadrosu ve teknik ekibini bilgisi ile sizlerin evlerinizde, işyerlerinde en özel taşımacılık hizmetini sizlere sunmanın rahatlığı içinde sizlerin mutlu etmeye çalışıyoruz. 

Araç filomuzun her yıl yenileniyor ve eşyalarınız özel paketleme sistemi ile paketlenerek sizlerin mal güvenliği sağlanıyor. Firmamız sigortalı bir firma olduğu için sizlerin eşyalarını da bizler taşırken sigorta kapsamı altında tutmuyoruz. Bizleri evinize davet ettiğiniz zaman sizler hiçbir şeye dokunmayın ve sadece oturduğunuz yerden keyif yaparak bizleri seyredin. Sadece dikkatli olmamızı istediğiniz ürünleriniz varsa bizleri uyarabilir ve daha özenli olmamızı isteyebilirsiniz.
Bizleri aradığınız zaman sizlere güler yazla personellerimiz eşlik eder ve tüm sorunlarınız halletmek için sizler ile özel çözüm arayışı içene girecektir. 

7/24 saat Mehmet Çolakoğlu Nakliyat firmasını arayabilir ve kendilerine neler yapabilecekleri hakkında özel bilgiler alabilirsiniz. Bizler sizlerin evine eşya taşımaya değil sizlerin sevgisini ve umutların taşımaya geldiğimiz için ürünlerinize her zaman özel önem veriyoruz. Özel paketleme istemini ve koli sistemini hemen devreye sokuyor ve köpük yardımı ile eşyalarınızı daha sabit hali getirmeyi iyi biliyoruz. Eşyalarınız zarar görmesin diye sadece kendimiz ve güvenli personel arkadaşlarımız paketleme işini yapacaktır. Bizleri daha önceden arayarak sizlerin evinde bir ön inceleme isteyebilirsiniz.
Yurt dışından gelmek istiyor ama eşyalarınız bırakmak gibi bir şey söz konusu değilse sizleri Avrupa’da bile yalnız bırakmaya ve sizlere önem veren tek firma olarak Mehmet Çolakoğlu evden eve olarak uzman arkadaşlarımız hizmet verecektir. 

Eşyalarınız topladığımız gibi aynı şekilde yeni kuracağınız mutlu yuvanızda eşyaların yerlerine yerleşme işine ve montajlarını her zaman özel ekip arkadaşlarımız yapacak ve sizler sadece kendi özel eşyalarınız dolaplara yerleştirmek kalacaktır. 

Bizleri kendi iyiliğiniz ve huzurunuz için eşya taşıma işçinde hemen arayabilir ve sizlere tecrübeli ekip arkadaşlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Sizlerin mutlu olması bizlere her zaman ayrı bir güç ve enerji vermektedir. sizleri mutlu etmeyi seviyoruz.