Hemen Taşın!

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

OFİS TAŞIMA

Ofis Taşıma  zor bir iştir. Bu yalnızca uzun formaliteler ve işlemler gerektiren bir iş değil aynı zamanda özel ve dikkatli bir paketleme gerektiren bir olaydır.

Bizler ekspertiz temsilcilerimizin ofisinize yapacakları ziyaretiyle ofis malzemelerinizin toplanması en doğru şekilde ambalajlanması paketlenmesi yüklenmesi, eşya sigorta değeri ve taşınmasına ilişkin ayrıntıları belirlerler.

Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

Anlaşma sonucuna göre hizmet sunuşumuz ve sizin uygun olduğunuz taşınma tarihiniz belirlenir. İstediğiniz tarihte ister şehiriçi ister şehirlerarası ister uluslararası olsun.

Kararlaştırılan günde, deneyimli ambalaj ekibimiz devreye girip bütün ambalaj ve paketleme işlerini sizin gösterebildiğiniz bir dikkat ve özenle yaparlar.

ofis taşımacılığı

Ofis Taşıma firması olarak, Dosyalarınız, klasörleriniz, evrak dolaplarınız, kasa, bilgisayar yazıcı, faks, fotokopi tarayıcı ve benzeri gibi elektronik mekanik ofis araçlarınız gereken itina ve duyarlılıkla olabilecek en emniyetli biçimde avrupadan ithal pet graft kâğıtlara ambalajlanıp ve paketlenir.

Büro taşıma

Paketlenen ofis mobilyalarınız, ofis araçlarınız ve eşyalarınız numaralandırılır. Arşiv dolap, masa ve benzeri mobilyaların montaj/demontaj yapılıp paketlenir.

Büro taşımacılığı

Tüm eşyalarınız en güvenli biçimde sigortaları yapılarak yeni ofisinizin adresine nakledilir. İşlerinize ara vermeden, uzman ekibimiz tarafından hedef adresine ulaştırılan eşyalarınızın ambalajı açılıp uygun biçimde yerlerine yerleştirildikten sonra yeni ofisiniz olması gerektiği biçimde size teslim edilir.

Bizimle ile taşındığınız zaman işyeriniz asla kapalı kalmaz, taşınmanızı gece veya hafta sonunda yaparız. Ertesi gün işyerinizde faaliyetinize devam edebilirsiniz.