• 444 55 97
  • info@istanbulnakliye.com.tr
  • Kadıköy,İstanbul

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli nakliyat firmamız İstanbul ve çevresinde nakliye hizmeti vermektedir. Eşyalarınızın güvenli bit şekilde taşınması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle personellerimiz eşyalarınızı taşırken son derece hassas davranmaktadır. Son derece profesyonel malzemelerimiz ve yük taşıma kamyonlarımız ile başarılı bir şekilde eşyalarınızı gideceği yere hızlıca teslim ediyoruz. Şişli Nakliyat firmamız son derece kaliteli ve çevre dostu ambalaj malzemelerini kullanmaktadır.

Şişli Nakliyat firmamızda müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Uzun yılların verdiği tecrübe ile sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Taşınmak oldukça zorlu bir süreçtir ve biz bu zorlu süreçte size elimizden gelen desteği veriyoruz ve sizi bu stresten kurtarıyoruz. Taşınma esnasında tüm gerginliğinizi alarak keyifli ve güvenli taşınma imkânı sunuyoruz. Firmamız son teknoloji ile nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Şişli evden eve taşıma firması olarak sadece taşınma esnasında değil taşınma öncesi ve sonrasında da sizlere yardım ediyoruz. Piyasada nakliye üzerine kurulmuş pek çok firma vardır ancak önemli olan en kalitelisini seçmektir. Bizler son derece güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı en iyi şekilde paketliyoruz ve sıfır hasarla yerine ulaştırıyoruz.

 

Şişli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şişli evden eve nakliyat firması olarak her daim müşterilerimizin yanındayız. Bizlere eşya taşıma talebinde bulunduğunuz zaman firmamızda çalışan uzman personeller evinizi teşhis etmeye gelir. Eşyalarınızın büyüklüğünü tespit ederek çeşitli boyutlarda olan yük kamyonlarımızı ayarlarlar. Talebiniz doğrultusunda eşyaların taşınacağı günden bir gün önce evinize gelerek eşyaları düzenli bir şekilde paketlerler.

Paketleme işleminde kaliteli ambalaj malzemelerini kullanırlar ve her odanın eşyasını ayrı kolilere koyarlar. Bu da taşınma sonrasında eşyalarınızı yerleştirirken size kolaylık sağlar. Örneğin mutfakta bulunan eşyaları ayrı bir koliye doldurup üzerine ‘mutfak eşyaları’ bandı yapıştırırlar. Salon eşyalarınızı yerleştirirken de ayrı kolilere paketleme yaparak kolinin üzerine ‘salon eşyaları’ etiketi yapıştırırlar. Bu düzen bu şekilde devam etmektedir.

 

Taşınma Sırasında Montaj Hizmeti

Sökülecek eşyalarınız varsa tecrübeli ekibimiz sökme işlemini hızlıca tamamlar. Örneğin gardırop sökmek çok zor bir iştir. Ancak uzman ekibimiz hızlı bir şekilde bu işlemi gerçekleştirir. Eşyalarınızı toparladıktan sonra teslimat tarihi geldiğinde itinayla eşyalarınızı yük kamyonlarımıza taşırlar. Hava çok kötü olsa bile eşyalarınız hiçbir şekilde hasar görmez.

Eşyalarınız yeni adrese ulaştıktan sonra tüm eşya kolileri gereken odalara yerleştirilir. Örneğin mutfak kolileri mutfağa, salon kolileri salona ve banyo kolileri banyoya taşınır ve size sadece küçük ebattaki eşyaları yerleştirmek düşer. Firmamızda çalışan tecrübeli personeller büyük ebattaki eşyalarınızın da montaj ve kurulumunu yapmaktadır.

Şişli Evden Eve Nakliyat firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine nakliye hizmeti vermektedir. Çoğunlukla Anadolu Yakası tarafından tercih edilsek de Avrupa Yakası tarafından da talep görüyoruz.

 

Şişli Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Firmamızda uzun yıllardır asansörlü taşımacılık hizmeti verilmektedir. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. Normal şartlarda 6 saatte biten taşınma işlemi asansörlü taşımacılık hizmeti ile 3 saatte bitmektedir. Böylece bir gün içerisinde tüm taşınma ve yerleşme işleminizi gerçekleştirmiş oluyoruz.

Firmamızda çalışan uzman personeller eşyalarınıza hiçbir hasar vermeden, kırmadan ve çizmeden asansörlü sistem ile hızlıca yerine teslim etmektedir. Eşyalarınıza en ufak bir hasar gelse bile bu durumdan firmamız sorumludur.

Firmamızda eşyalarınız sigortalı olarak taşınır. Firmamızda çalışan uzman ekibimiz eşyalarınızı taşırken son derece hassas davransa da her türlü ihtimale karşı firmamız eşyalarınızı sigorta altına almaktadır. Böylece eşyalarınız firmamız yüzünden hasar görürse oluşan tüm hasarları firmamız karşılamaktadır. Bunda sizlere ne kadar değer verdiğimizi gösterir. Şişli asansörlü taşıma hizmetimiz ile eşyalarınız artık daha güvende. Sizler de hızlıca ve sorunsuz bir şekilde taşınmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

Şişli Nakliyat Fiyatları

Firmamızda son derece kaliteli hizmet verilmektedir. Bu kaliteli hizmet karşılığında sizlerden sok derece makul fiyatlar almaktayız. Nakliye fiyatlarımız gideceğiniz adrese, eşyalarınızın büyüklüğüne göre ve asansörlü hizmetlerimizden faydalanıp faydalanmayacağınıza göre değişmektedir. Gideceğiniz semt ne kadar uzaksa fiyat o kadar artış gösterir. Eşyalarınız ne kadar büyükse ve yer kaplıyorsa fiyatta o derece yükselir. Asansörlü sistem normal sisteme göre daha pahalıdır.

Şişli nakliyat firmalarına ulaşmak isterseniz aşağıdaki anahtar ideal bir seçim olacaktır.

Şişli asansör kiralama, Şişli asansörlü nakliyat, Şişli eşya depolama, Şişli ev taşıma, Şişli evden eve, Şişli evden eve nakliyat, Şişli evden eve nakliyat firmaları, Şişli evden eve taşıma, Şişli evden eve taşımacılık, Şişli kiralık asansör, Şişli nakliyat, Şişli nakliyat firmaları, Şişli nakliyat firması, Şişli nakliyat şirketleri, Şişli nakliye, Şişli nakliye şirketi, Şişli nakliye şirketleri, Şişli parça eşya taşıma, Şişli taşımacılık, Şişli taşımacılık firmaları.

 

 

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Taşıma Hizmeti

Önemli olan müşterilerimizin memnuniyetidir. Firmamızdan nakliye hizmeti almak istiyorsanız irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ve hizmetlerimiz hakkında tüm detaylı bilgiyi deneyimli ve güler yüzlü elemanlarımız sizlere verecektir. Firmamızın web sitesini inceleyerek müşterilerimizin yorumlarını görebilir ve hakkımızda değerlendirme yapabilirsiniz. Ne kadar kaliteli olduğumuzu web sitemizi inceleyerek anlayabilirsiniz.

Şişli’de bulunan nakliye firmamıza gelerek bizimle birebir görüşme de sağlayabilirsiniz. Böylece çalışma ortamımızı ve hijyenimize gözlerinizle şahit olabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için firmamızda çalışan personeller gerekli sağlık taramalarından geçmektedir. Ayrıca UGK kamyonlarımızın da gerekli bakımını düzenli olarak yaptırmaktayız. Böylece sorunsuz bir şekilde sizlere taşınma hizmeti vermekteyiz. Bizleri tercih ederek güvenli ve stressiz bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.